Четвер, 14 січня 2021 09:33

Хореографічний колектив "Крок вперед" з Умані став платиновим переможцем всесвітнього проєкту "World Children Festival EGYPT-2020"

Оцініть матеріал!
(0 голосів)
IMG 2185Хореографічний колектив "Крок вперед" з Умані став платиновим переможцем всесвітнього проєкту "World Children Festival EGYPT-2020". Він проводився під патронатом Міністерства молоді і спорту Арабської республіки Єгипет в онлайн форматі у Каїрі.
 
У проєкті взяли участь учасники з Індонезії, Єгипту, Італії, Сербії, Польщі, України, Камеруну, Індії, Сингапуру, Палестини, Болгарії, Еквадору, Росії, Тунісу, Лівану, Перу, Мексики, Марокко.
Це щорічний захід, який зазвичай збирає в Каїрі тисячі учасників з усього світу. У цьому році, у зв'язку із карантином, він був проведений в онлайн форматі.
 
Спочатку учасники зробили всесвітній творчий челендж, представили запропоновану організаторами хореографічну мініатюру в інтерпретації своєї рідної країни.Потім на розсуд журі та глядачів на ютуб були запропоновані виступи всіх колективів.
І ось нарешті результати проєкту.
 
Колективи стали срібними та золотими призерами, а переможці увійшли у платинову Топ-10, серед яких і наш колектив з Умані.
Міністр молоді і спорту Єгипту Ashraf Sobhy  онлайн привітав колективи з перемогою. Також організатори запросили "Крок вперед" до Каїру на очний проєкт по завершенню карантину

 

Прочитано 83 разів