Вівторок, 16 лютого 2021 10:52

Уманчани відзначили День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Днями в Умані відбулись заходи з нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав. З нагоди відзначення цієї дати в Уманському професійному аграрному ліцеї було відкрито меморіальну дошку воїнам-випускникам - Кузьмуку Олександру Андрійовичу і Бондару Миколі Вікторовичу, які загинули під час війни в Афганістані.
У відкритті пам’ятної дошки взяли участь Уманський міський голова Ірина Плетньова, побратими, волонтери, студентська молодь та громадськість міста.
Також було проведено урочисті заходи, під час яких міський голова Ірина Плетньова вручила Почесні грамоти виконавчого комітету Уманської міської ради з нагоди ХХХІІ-ї річниці виведення радянських військ з республіки Афганістан та Медалі Української спілки ветеранів Афганістану "Честь, мужність, пам'ять". На завершення було покладено квіти до пам’ятного знаку воїнам-афганцям Yes

Yes