Середа, 03 березня 2021 13:54

З нагоди свята Весни відбулось засідання Центру роботи з жінками «Софія»

2 березня, з нагоди свята Весни, в Центрі для спілкування «Стара Умань» відбулось засідання Центру роботи з жінками «Софія».
Уманський міський голова Ірина Плетньова привітала присутніх жінок, серед яких були депутати міської ради, представники громадських організацій, активісти.
Під час засідання обговорювались питання жінки як берегині роду. Вона завжди була і є охоронцем домашнього вогнища, матір’ю. Уособлює в собі ніжність, доброту та виховує шанобливе ставлення до родини у підростаючого покоління.
Сьогодні немає такої сфери діяльності, в якій би не було представниць чарівної половини людства.
З концертним музичним вітанням чарівних жінок зі святом Весни привітали вихованці музичної школи № 1