Середа, 03 березня 2021 15:23

Про розгляд електронної петиції Доманського І.Р. "Повернення у комунальну власність міста газорозподільних систем"

Електронна петиція Доманського Ігоря Ростиславовича щодо повернення у комунальну власність Уманської міської територіальної громади газорозподільних систем, побудованих коштами мешканців міста та за рахунок місцевого бюджету, розглянута Уманською міською радою.

Рішенням Уманської міської ради від 26.02.2021 №37-8/8 електронну петицію взято до відома та встановлено, що розпорядженням міського голови буде створена робоча група для проведення аналізу належності речових прав на газорозподільні системи міста, опрацювання механізму їх повернення громаді міста, визначення доцільності перепрофілювання існуючого комунального підприємства або створення нового підприємства для забезпечення ефективної експлуатації та обслуговування газорозподільних мереж.