Четвер, 01 квітня 2021 11:36

Стартує конкурс «Намалюй Умань»

з 1 квітня під егідою Уманського міського голови Ірини Плетньової та за підтримки виробника паперових стаканів в місті Умані компанії «Кабан Кап», стартує конкурс на кращий тематичний малюнок.

З метою популяризації культурної спадщини та збільшення туристичної привабливості міста, темою для малюнків було обрано: «Умань – туристична столиця України».

Умови конкурсу:

Брати участь у конкурсі можуть діти та дорослі, які проживають в місті Умань та селі Полянецьке.

Для участі в конкурсі потрібно:

1. Самостійно намалювати малюнок на листку формату А4 (горизонтально) на тему: «Умань – туристична столиця України» (дозволяються кольорові олівці, фломастери, фарби, комп’ютерний дизайн, тощо)

2. Сфотографувати, або відсканувати малюнок

3. Надіслати малюнок (фото, скан або файл) в особисте повідомлення на сторінку Виконкому Уманської міської ради. Вказати своє прізвище, ім’я, по батькові, вік та місце проживання.

4. Зберігати оригінал малюнку до моменту оголошення переможців конкурсу.

Надсилати малюнки можна до 15 квітня включно!

16 квітня усі малюнки будуть опубліковані на сторінці Виконкому Уманської міської ради.

5 малюнків, які наберуть найбільшу кількість лайків, будуть переможцями.

Роботи переможців будуть нанесені на паперові стаканчики, у яких уманські підприємці продаватимуть гарячі безалкогольні напої: каву, чай, тощо.

Напої у дизайнерських стаканчиках від художників-уманчан можна буде придбати в різних кав’ярнях Умані та Уманського району.

Кожен переможець отримає заохочувальний приз – магніт зі своїм малюнком та екскурсію парком «Нова Софіївка».

Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь в конкурсі!

Діліться своїми роботами на своїх сторінках у Facebook з хештегом #НамалюйУмань

konk_mal.jpg