Середа, 14 квітня 2021 17:12

Ірина Плетньова підписала Меморандум про співпрацю Уманської міської ради з Українською асоціацією енергосервісних компаній

Сьогодні відбулася робоча нарада за участі Уманського міського голови Ірини Плетньової, керівників відповідних структурних підрозділів виконавчого комітету Уманської міської ради та Головою Української асоціації енергосервісних компаній - Олексієм Корчмітом.

Під час наради було обговорено ряд питань, що стосувались енергоефективності, енергозбереження, залучення відповідних інвесторів в бюджетну сферу з енергосервісними договорами, енергомоніторингу, умов визначення переліку першочергових об’єктів для впровадження даних послуг.
У результаті перемовин Уманський міський голова Ірина Плетньова підписала меморандум про співпрацю Уманської міської ради з Українською асоціацією енергосервісних компаній.