Шановні уманчани, від 06.04.2021 року почне курсувати автобусний маршрут № 16 «Ринок – Дачі «Олександрівка»
Напрям руху автобуса:
- колгоспний ринок;
- центр;
- «Євродім»;
- вул. Грушевського;
- вул. Успенська;
- вул. Радзієвського;
- вул. Чкалова;
- Дачі «Олександрівка».
Час відправлення від зупинки «Ринок»:
07.30; 09.30; 16.25; 18.25.
Час відправлення від зупинки «Дачі «Олександрівка»:
08.10; 10.10; 17.05; 19.05.
Дні роботи: вівторок, п’ятниця, субота, неділя.