Напрям руху автобуса:
- вул. Енергетична;
- вул. Теплична;
- вул. Дерев’янка;
- вул. Теплична;
- вул. Енергетична;
- вул. Залізнична;
- вул. Незалежності;
- вул. Гайдамацька;
- вул. Небесної сотні;
- вул. Європейська;
- вул. Тищика;
- вул. Київська;
- вул. Інтернаціональна;
- вул. Білогрудівська.
Відправлення автобуса від зупинки «ГРС»:
05.45; 06.15; 06.45; 07.15; 07.45; 08.15; 08.45; 09.15; 09.45; 10.15; 10.45; 11.15; 11.45; 12.15; 12.45; 13.15; 13.45; 14.15; 14.45; 15.15; 15.45; 16.15; 16.45; 17.15; 17.45; 18.15; 18.45; 19.15; 19.45; 20.15; 21.45
Відправлення автобуса від зупинки «Райлікарня»:
06:31; 07:01; 07:31; 08:01; 08:31; 09:01; 09:31; 10:01; 10.31; 11.01; 11.31; 12.01; 21.31; 13.01; 13.31; 14.01; 14.31; 15.01; 15.31; 16.01; 16.31; 17.01; 17.31; 18.01; 18.31; 19.01; 19.31; 20.01; 20.31; 21.01; 22.31