Четвер, 10 червня 2021 15:47

Конкурс з призначення управителя багатоквартирного будинку

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Увага! 14 липня 2021 року відбудеться конкурс з призначення управителя багатоквартирного будинку на території Уманської міської територіальної громади.

Відповідно до рішення виконавчого комітету Уманської міської ради від 27 травня 2021 року № 239 «Про проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку» виконавчим комітетом Уманської міської ради оголошується конкурс з призначення управителя багатоквартирного будинку за об’єктом конкурсу – група із 137 будинків.

Організатор конкурсу: Виконавчий комітет Уманської міської ради, площа Соборності, 1, м. Умань, 20300.

 

Прізвище, посада та номери контактних телефонів осіб, уповноважених здійснювати зв’язок з учасниками конкурсу:

Харченко Віталій Петрович – начальник відділу житлово-комунального господарства Уманської міської ради, заступник голови конкурсної комісії, тел. (04744) 3-70-02.

Усатюк Анастасія Вікторівна – головний спеціаліст відділу житлово- господарства  Уманської міської ради, секретар конкурсної комісії,тел. (04744) 3-35-70.

 

Критеріями оцінки конкурсних пропозицій є:

 • ціна послуги, що включаєвідповідно достатті 10Закону України «Про житлово-комунальні послуги» витрати на утримання багатоквартирного будинку, прибудинкової території, поточний ремонт спільного майна багатоквартирного будинку, винагороду управителю з розрахунку на 1 м кв. загальної площі багатоквартирного будинку;
 • рівень забезпеченості учасника конкурсу матеріально-технічною базою;
 • наявність персоналу, що відповідає кваліфікаційним вимогам до професій працівників та має необхідні знання і досвід (з урахуванням договорів щодо залучення співвиконавців);
 • фінансова спроможність учасника конкурсу;
 • наявність досвіду роботи з надання послуг у сфері житлово-комунального господарства.

 

Вимоги до конкурсних пропозицій та перелік документів, оригінали або копії яких подаються учасниками конкурсу для їх оцінювання:

Для участі у конкурсі його учасники подають заяву, у якій зазначають:

фізичні особи – підприємці – прізвище, ім’я, по батькові, реєстраційний номер облікової картки платника податків, серію та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку в паспорті про право здійснювати платежі за серією та номером паспорта);

юридичні особи – повне найменування, код за ЄДРПОУ;

До заяви додаються документи, які підтверджують наявність у штаті щонайменше одного найманого працівника, який пройшов професійну атестацію на відповідність кваліфікаційним вимогам професії «менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)» (для управителя–юридичної особи), або документи, що підтверджують проходження професійної атестації або наявність у штаті за трудовим договором щонайменше одного найманого працівника, який пройшов професійну атестацію на відповідність кваліфікаційним вимогам професії «менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)» (для управителя - фізичної особи - підприємця).

 

Конкурсна пропозиція подається щодо кожного об’єкта окремо та включає оригінали або належним чином завірені копії наступних документів:

 • розрахунок ціни на послугу з управління багатоквартирним будинком та перелік складових послугиза наведеною в додатку 4 до конкурсної документації формою. Ціна на послугу включаєвідповідно достатті 10Закону України «Про житлово-комунальні послуги» витрати на утримання багатоквартирного будинку, прибудинкової території, поточний ремонт спільного майна багатоквартирного будинку, винагороду управителю з розрахунку на 1 м кв. загальної площі багатоквартирного будинку;
 • довідка, що містить інформацію про рівень забезпеченості учасника матеріально-технічною базою;
 • довідка, що містить інформацію про наявність персоналу, що відповідає кваліфікаційним вимогам до професій працівників та має необхідні знання і досвід (з урахуванням договорів щодо залучення співвиконавців);
 • довідка, видана структурним підрозділом Державної фіскальної служби за основним місцем обліку платника податків про відсутність заборгованості зі сплати податків, зборів, платежів, що є дійсною на час подання пропозиції;
 • фінансова звітністьучасника конкурсу за останній звітний період;
 • довідка про наявність досвіду роботи з надання послуг у сфері житлово-комунального господарства;
 • документи, що підтверджують повноваження керівника чи іншої уповноваженої особи учасника конкурсу.

 

Учасники конкурсу мають право, крім передбачених конкурсною документацією, подавати у складі конкурсної пропозиції також інші документи, що підтверджують досвід роботи з надання послуг у сфері житлово-комунального господарства, рівень кваліфікації, знання та досвід персоналу (нагороди, дипломи, свідоцтва, сертифікати, рекомендації тощо).

У зв’язку з тим, що об’єктом конкурсу визначено групи будинків, розрахунок ціни учасник конкурсу подає у складі конкурсної пропозиції на кожний багатоквартирний будинок, що входить до об’єкта конкурсу, окремо.

Конкурсна пропозиція подається особисто або через уповноважену належним чином особу чи надсилається поштою організатору конкурсу у запечатаному конверті, на якому зазначаються повне найменування і місцезнаходження організатора та найменування (прізвище, ім’я, по батькові) учасника конкурсу, дата та час проведення конкурсу, контактні номери телефонів учасника конкурсу.

Конкурсна пропозиція пронумеровується, прошивається, підписується уповноваженою особою учасника конкурсу та скріплюється печаткою (за наявності) із зазначенням кількості сторінок.

Конкурсні пропозиції, отримані після закінчення строку їх подання, не розкриваються і повертаються учасникам конкурсу, які їх подали.

Учасник конкурсу має право відкликати власну конкурсну пропозицію або внести до неї зміни (доповнення) до закінчення строку подання конкурсних пропозицій.

 

Дата огляду об’єктів конкурсу та доступ до них:

Огляд об’єктів конкурсу та доступ до них будепроводитись з 14 червня 2021 року по 02 липня 2021 року з10.00 до 16.00 години.

Учасники конкурсу, що бажають взяти участь в огляді об’єктів конкурсу, письмово повідомляють про це заступника голови конкурсної шляхом направлення повідомлення на офіційну електронну адресу відділу житлово-комунального господарства Уманської міської ради Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або шляхом подачі заяви у відділі житлово-комунального господарства Уманської ради за адресою: пл. Соборності, 1, кабінет 206, м. Умань,не пізніше ніж за три робочі дні до огляду.

 

Загальний обсяг заборгованості співвласників за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій:

Номер і назва

об’єкта конкурсу

Сума заборгованості

станом на 01.06.2021 року,  грн.

1. Об’єкт конкурсу

«Група із 137 будинків»

2 237862,37

Для отримання конкурсної документації просимо звертатися до відділу  житлово-комунального господарства Уманської міської ради (кабінети 204, 206, пл. Соборності, 1,м. Умань, 20300,тел. (04744)3-70-02, (04744)3-35-70).

Конкурсна документація надається особисто або надсилається поштою протягом трьох робочих днів після надходження від учасника заяви про участь у конкурсі, у якій зазначається спосіб надання конкурсної документації.

Прочитано 164 разів