П'ятниця, 11 червня 2021 08:28

В Умані стартував IV обласний Чемпіонат бригад екстреної медичної допомоги.

Його відкрили Уманський міський голова Ірина Плетньова спільно з народним депутатом України Антоном Яценком, завідувачем відділення підготовки інструкторів ДЗ «Українського науково-практичного центру екстренної медичної допомоги та медицини катастроф МОЗ України», інструктором Європейської Ради Реанімації Віталієм Кирилюком та директором КНП «Обласний центр екстренної медичної допомоги та медицини катастроф Черкаської обласної ради» Ігорем Фесуном.

Зазначимо, що у 2019 році Уманська станція екстреної медичної допомоги стала переможцем у даних змаганнях.

Тому цього року Чемпіонат відбувається саме в Умані.

Такі змагання проводяться з метою підвищення професійного рівня знань і відпрацювання практичних навичок із надання екстреної та невідкладної медичної допомоги постраждалим.

У змаганнях беруть участь:

• 2 бригади Уманської станції екстреної медичної допомоги;
  • 2 бригади з Черкаської станції екстреної медичної допомоги;
  • 1 бригада Звенигородської станції екстреної медичної допомоги;
  • 1 бригада Смілянської станції екстреної медичної допомоги;
  • 1 бригада Лівобережної станції екстреної медичної допомоги.

Антон Яценко під час свого виступу запевнив, що він, як народний депутат України, буде і далі допомогати і працювати над розвитком медицини в Умані та в Черкаській області.

Міський голова Ірина Плетньова побажала кожному міцного здоров’я, плідної праці, достатку та родинного затишку і звичайно перемоги у змаганнях та успіху.

Медицина буде розвиватись!