Понеділок, 19 липня 2021 14:16

Вітаємо з Днем тренера!

Оцініть матеріал!

Бажаємо постійного розвитку і прагнення вдосконалити себе і оточуючих.

Будьте завжди здоровими та щасливими. Нехай ваші учні приносять вам радість і гордість.

Сьогодні, у День тренера, хочемо відзначити одного з кращих тренерів міста Умані - Грязнова Владислава Геннадійовича.

Грязнов Владислав Геннадійович розпочав свою трудову діяльність у 1959 році учителем середньої школи №2 міста Умань.
Із 31 серпня 1960 року працював викладачем фізичної культури Уманського технікуму механізації сільського господарства, а з 01 вересня 1961 року працює в Уманській дитячо-юнацькій спортивній школі №1 спочатку тренером. Із 20 вересня 1969 року – директором, а з 13 березня 2020 року інструктором-методистом. На цій посаді працює по теперішній час.

Під його керівництвом відкрито нові спортивні спеціалізації:

• веслування на байдарках та каное;
  • бокс;
  • жіночий футбол.

Очолюваний ним колектив активно працював над досягненням високого спортивного результату, протягом 20 останніх років посідав перше місце зі спортивної майстерності за результатами огляду-конкурсу роботи фізкультурних організацій серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл Черкаської області. Підготовлено:

• 27 майстрів спорту СРСР,
  • 48 майстрів спорту України,
  • 6 майстрів спорту України міжнародного класу,
  • 2 Заслужених майстри спорту України.

Вихованці школи завоювали бронзову нагороду Олімпійських ігор 1996 року, ставали переможцями та призерами чемпіонатів світу, Європи, України зі

• спортивної акробатики,
  • веслування на байдарках та каное,
  • легкої атлетики,
  • боксу,
  • жіночого футболу.

Підготовлена ним плеяда висококваліфікованих фахівців, з числа колишніх вихованців школи, працює в тренерсько-викладацькому колективі серед яких:

• один Заслужений працівник фізичної культури та спорту України,
  • три Заслужених тренери України.

Маючи великий досвід роботи, добрі організаторські здібності та високу відповідальність за доручену справу, здійснив вагомий внесок у розвиток спорту не тільки в місті та області, а й в Україні.
У 1980 році був залучений до суддівства ХХ Олімпійських ігор, що проводились у Москві.

Тричі обирався депутатом Уманської міської ради.

Має почесні звання:

• «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України», 2008 рік,
  • «Почесний громадянин міста Умані», 2008 рік,

нагороджений:

• нагрудними знаками «Відмінник народної освіти»,1980 рік,
  • «Почесний працівник фізичної культури і спорту України»,2003 рік;
  • відзнакою Уманської міської ради «За заслуги перед містом», 2005 рік.

З нагоди професійного свята вітаємо Владислава Геннадійовича та бажаємо міцного здоров’я, миру, злагоди ти благополуччя!
Хай все задумане здійсниться. Пишаємось тим, що місто Умань має таких талановитих людей.

Прочитано 153 разів