П'ятниця, 26 листопада 2021 15:49

26 листопада відбулась 27 позачергова сесія Уманської міської ради VIII скликання

На початку засідання секретар Уманської міської ради Катерина Терещенко вручила за вагомий внесок у розвиток фізичної культури і спорту в Уманській міській територіальній громаді, високий професіоналізм, організацію і проведення Всеукраїнських змагань, активну участь у громадському житті міста Почесну грамоту Черкаської обласної ради Віктору Кабанову, старшому тренеру – викладачу  з боксу Уманської  дитячо – юнацької  спортивної  школи № 1, судді Міжнародної категорії з боксу.

На сесії депутати розглянули та прийняли такі рішення:
1. Про доповнення до Плану діяльності Уманської міської ради та її виконавчого комітету з підготовки проектів регуляторних актів на 2021 рік.
2. Про скасування рішень Уманської міської ради  від  09 липня  2021 року  № 3-17/8 та від 19 липня 2021 року № 11-18/8.
3. Про внесення змін до рішення Уманської міської ради від 13.11.2020 року № 2-2/8.
4. Про внесення змін до рішення  Уманської міської ради від  20 листопада 2020 року № 8-3/8 «Про Програму організації та фінансування громадських та інших робіт тимчасового характеру в місті Умань на 2021 – 2022 роки».
5. Про внесення змін до рішення  міської ради від 17 вересня 2021 року № 11-22/8  «Про затвердження  програми  соціальної  допомоги «Турбота»  на 2021-2027 роки  в новій редакції».
6. Про замовника та надавача  соціальних послуг пілотного проекту  «Розвиток соціальних послуг».
7. Про надання повноважень щодо самопредставництва управління містобудування, землевпорядкування, комунального майна та будівельного контролю Уманської міської ради в судах.
8. Про затвердження договору між АТ КБ «ПриватБанк» та Уманською міською радою.
9. Про внесення змін до рішення Уманської міської ради від 12.10.2021 № 9-24/8 «Про формування фонду житла для тимчасового проживання  внутрішньо переміщених осіб».
10. Про передачу з балансу КП «УМАНСЬКЕ РЕУ № 3» приміщень за адресою: вул. Некрасова, 6.
11. Про передачу з балансу УОГП УМР майна за адресою: пров. Аркаса,4.
12. Про затвердження детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицею Михайлівською, провулком Січневим та річкою Уманкою.
13. Про затвердження змін до детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої провулком Західним, вулицями Карпінського, Добролюбова та Осташівським ставом.
14. Про розробку детального плану території житлової та громадської забудови в м. Умань, обмеженої вулицями Чкалова, Радзієвського, провулками Західним та Чкалова.
15. Про розробку детального плану території житлової та громадської забудови в м. Умань, обмеженої провулком Літнім, вулицями Одеською, Вишиваною та річкою Паланка .
16. Про розробку детального плану території житлової та громадської забудови в м. Умань, обмеженої вулицями Городецькою, Заводською, Рижака Володимира та Мальовничою.