Понеділок, 29 листопада 2021 14:00

День пам’яті жертв голодоморів

Щороку наприкінці листопада по всій країні у вікнах запалюються свічки пам’яті на знак вшанування невинних жертв страшних голодних 1921-1923, 1946-1947 років та безжалісного Голодомору 1932-1933.
27 листопада, у День пам’яті жертв голодоморів, громадськість міста вшанувала пам’ять невинно загиблих українців біля Пам’ятного знаку жертвам політичних репресій.
«Шановне товариство! Ця велика кривава рана залишиться назавжди в історії України.
Кращою шаною тим, хто загинув в ті часи, повинна бути пам’ять та молитва, а тим, хто пережив страшні роки - повсякденна турбота!», - сказала Уманський міський голова Ірина Плетньова.
Учасники заходу в пам’ять про жертв голодоморів запалили свічі пам’яті та поклали вінки і квіти до Хреста за жертвами голодоморів.
Поминальну панахиду за загиблими відправили настоятель Свято-Троїцького Храму Православної Церкви України Протоієрей Олександр, настоятель парохії Собору Пресвятої Богородиці Української Греко-Католицької Церкви єрей Дмитро, настоятель релігійної громади парафії Успіння Пресвятої Діви Марії Київсько-Житомирської дієцезії Римсько-Каталицької Церкви отець Альберт