Вівторок, 21 грудня 2021 09:56

Комунальні служби міста Умані повністю готові до роботи з утримання в належному стані доріг та вулиць в зимовий період

Для забезпечення безпеки дорожнього руху комунальними службами міста з 03:00 год 21 грудня було розпочато роботи по посипанню доріг та аварійно-небезпечних ділянок міста протиожеледною сумішшю.

Задіяно спеціалізовану техніку.
Також проводяться роботи по розчищенню від снігу тротуарів, доріжок в скверах, зупинок громадського транспорту та прибудинкових територій багатоповерхівок, які обслуговуються КП РЕУ №3.
Звертаємось до керівників підприємств, установ, закладів та організацій з проханням утримувати в належному стані прилеглі території!
За добу на території міста Умань не трапилося жодної дорожньо-транспортної пригоди, яка б могла бути спричинена неналежним утриманням доріг.