Вівторок, 28 грудня 2021 14:01

30 чергова сесія Уманської міської ради VIII скликання

24 грудня відбулася 30 чергова сесія Уманської міської ради VIII скликання.
На сесії депутати розглянули та прийняли такі рішення:
1. Про бюджет Уманської міської територіальної громади на 2022 рік.
2. Про внесення змін до рішення міської ради від 23.12.2020 року № 2-5/8 «Про бюджет Уманської міської територіальної громади на 2021 рік».
3. Про Програму економічного і соціального розвитку Уманської міської територіальної громади на 2022-2024 роки.
4. Про затвердження Регламенту Уманської міської ради VІІІ скликання в новій редакції.
5. Про затвердження Плану роботи Уманської міської ради VІІІ скликання на 2022 рік.
6. Про внесення змін до рішення міської ради від 17 вересня 2021 року № 11-22/8 «Про затвердження програм соціальної допомоги «Турбота» на 2021-2027 роки у новій редакції».
7.Про затвердження інформаційних та технологічних карт адміністративних послуг відділу державної реєстрації виконавчого комітету Уманської міської ради в новій редакції.
8.Про внесення змін до Положення про управління містобудування, землевпорядкування, комунального майна та будівельного управління Уманської міської ради.
9.Про затвердження детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Шкільною, Батуринською, Потоцького та Новоуманською.
10.Про підключення до Переліку іншого типу об'єкта за адресою: вул. Костельна, 4.
11.Про затвердження Передавального акта нематеріальних активів, основних засобів та інших необоротних активів (КНП «УМАНСЬКА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ»).
12.Про надання Полянецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Уманської районної ради Черкаської області згоди на списання основних засобів.
13. Про підключення до Переліку іншого типу об'єкта за адресою:вул. Волонтерів, 4.
14.Про надання повноважень щодо розміщення відділів та управління Уманської міської ради та комунальних підприємств.
15. Про передачу з балансу КП «УМАНСЬКЕ РЕУ № 3» приміщень за адресою: вул. Європейська, 31.
16. Про передачу з балансу УПСЗН Уманської МР приміщень за адресою: вул. Садова, 9/5.
17.Пропозиція рішень щодо приватизації об'єкта комунальної власності (вул. Пушкіна, 10).
18.Про підтвердження документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачі їх у власність.
19.Про розгляд звернень фізичних та юридичних осіб з питань надання дозволів на виготовлення документів із землеустрою.
20.Про розгляд звернень фізичних та юридичних осіб з питань затвердження матеріалів із землеустрою та надання земельних ділянок у використанні.
21.Про розгляд звернення фізичних осіб із питань затвердження матеріалів устрою та надання земельних ділянок у власність.
22.Про розгляд звернень фізичних та юридичних осіб з питань регулювання земельних відносин.
23.Про продаж на конкурентних засадах (земельних торгах) земельної ділянки за адресою: вул. Вокзальна, 4, м. Умань.
24.Про продаж на конкурентних засадах (земельних торгах) земельної ділянки за адресою: вул. Демуцького, 10а, м. Умань.
25.Про продаж на конкурентних засадах (земельних торгах) земельної ділянки за адресою: вул. Індустріальна, 2Б, м. Умань.
26.Про продаж на конкурентних засадах (земельних торгах) земельної ділянки за адресою: вул. Кармелюка, м. Умань.
27.Про продаж на конкурентних засадах (земельних торгах) земельної ділянки за адресою: вул. Комарова, 9, м. Умань.
28.Про продаж на конкурентних засадах (земельних торгах) земельної ділянки за адресою: вул. Незалежності, м. Умань.
29.Про продаж на конкурентних засадах (земельних торгах) земельної ділянки за адресою: вул. Садова, м. Умань.
30.Про продаж на конкурентних засадах (земельних торгах) земельної ділянки за адресою: Полянецька сільська рада.
31.Про продаж на конкурентних засадах (земельних торгах) земельної ділянки за адресою:вул. Теплична, м. Умань.
32. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності Уманської міської ради, яка виставляється на земельні торги.
33.Про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки за адресою: вул. Павлова, 17, м. Умань.
34.Про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки за адресою: вул. Залізняка, 6в, м. Умань.
35.Про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки за адресою:м. Умань, вул. Тютюнника, 24.
36.Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення шляхом викупу за адресою: вул. Садова, 51а, м. Умань.
37.Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення шляхом викупу за адресою: вул. Садова, 19, м. Умань.
38.Про продаж земельної ділянки не сільськогосподарського призначення шляхом викупу за адресою: пров. Добросусідський, 9, м. Умань.
39.Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення шляхом викупу за адресою: вул. Грушевського, 18, м. Умань.
40. Про проведення нормативної грошової  оцінки земель м. Умані.
41.Про затвердження Програми здійснення землеустрою на території Уманської міської територіальної громади на 2021-2025 роки.
42. Різне.