Четвер, 20 січня 2022 10:22

Про скликання позачергової сесії Уманської міської ради VIIІ скликання

Відповідно до пункту 20 частини четвертої статті 42, частини четвертої статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту Уманської міської ради VІІІ скликання в новій редакції, затвердженого рішенням Уманської міської ради від 24 грудня 2021 року  № 4-30/8:

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

І. Скликати позачергову сесію Уманської міської ради VIІІ скликання 21 січня 2022 року на 14.00 годину в сесійній залі ради з порядком денним:

1. Про внесення змін до рішення  міської ради від 17 вересня 2021 року № 11-22/8 «Про затвердження  програми  соціальної  допомоги «Турбота»  на 2021-2027 роки у новій редакції».

2. Про внесення змін до рішення міської ради від 23.12.2020 року  № 2-5/8 «Про бюджет Уманської міської територіальної громади на 2021 рік».

3. Про внесення змін до рішення міської ради від 24.12.2021 року № 1-30/8 «Про бюджет Уманської міської територіальної громади на 2022 рік».

4. Про затвердження Положення про службові відрядження в межах України та за кордон працівників виконавчих органів Уманської міської ради у новій редакції.

5. Про затвердження Програми розвитку та підтримки комунальних некомерційних  підприємств галузі охорони здоров’я  Уманської міської територіальної громади, що надають спеціалізовану медичну допомогу  на 2021-2025 роки у новій редакції.

6. Про внесення змін до рішення міської ради від 13 грудня 2021 року № 7-28/8.

7. Про передачу витрат УМАНСЬКОМУ КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «КОМУНАЛЬНИК».

8. Про передачу УМАНСЬКОМУ КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «КОМУНАЛЬНИК» новозбудованого об’єкта.

9. Про передачу УМАНСЬКОМУ КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «КОМУНАЛЬНИК» основних засобів.

10. Про приватизацію об’єкта комунальної власності – нежитлові будівлі та споруди за адресою: провулок Проїзжий, 5.

11. Про приватизацію об’єкта комунальної власності – нежитлові приміщення виробничої будівлі за адресою: вулиця Кизила Андрія, 3, приміщення 1 з обладнанням.

12. Про включення об’єкта до Переліку об’єктів комунальної власності Уманської міської територіальної громади, що підлягають приватизації у 2022 році (вул. Шевченка, 26 а).

13. Про приватизацію об’єкта комунальної власності – 43/50 часток від нежитлових будівель за адресою: вул. Шевченка, 26 а.

14. Про включення об’єкта до Переліку об’єктів комунальної власності Уманської міської територіальної громади, що підлягають приватизації у 2022 році (вул. Пушкіна, 10).

15. Про приватизацію об’єкта комунальної власності – нежитлові приміщення цокольного поверху за адресою: вулиця Пушкіна, 10.

16. Про включення об’єкта до Переліку об’єктів комунальної власності Уманської міської територіальної громади, що підлягають приватизації у 2022 році (вул. Незалежності, 9/8).

17. Про приватизацію об’єкта комунальної власності – нежитлові приміщення 1-го поверху за адресою: вулиця Незалежності, 9/8.

18. Про включення об’єкта до Переліку об’єктів комунальної власності Уманської міської територіальної громади, що підлягають приватизації у 2022 році (демонтований пам’ятник В. І. Леніну).

19. Про приватизацію об’єкта комунальної власності – демонтований пам’ятник В. І. Леніну.

20. Про включення об’єкта до Переліку об’єктів комунальної власності Уманської міської територіальної громади, що підлягають приватизації у 2022 році (вул. Тищика, 11).

21. Про приватизацію об’єкта комунальної власності – нежитлові приміщення № 2 за адресою: вулиця Тищика, 11.

22. Про внесення змін до рішення Уманської міської ради від 24.12.2021 № 16-30/8 «Про передачу з балансу УПСЗН Уманської МР приміщень за адресою: вул. Садова, 9/5».

23. Про затвердження Передавального акта № 2 нематеріальних активів, основних засобів та інших необоротних активів КНП «УМАНСЬКА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ».

24. Про передачу з балансу КП «Уманське РЕУ №3» частини виробничого будинку з господарськими (допоміжними) будівлями та спорудами за адресою: вул. Залізняка, 6 Д.

25. Про передачу з балансу УМЦСБ приміщень в будівлі за адресою: вул. Гонти, 36.

26. Про передачу з балансу УОГП УМР приміщень в будівлі за адресою: вул. Костельна, 12.

27. Різне.

ІІ. Запросити до участі в роботі сесії начальників виконавчих органів  Уманської міської ради, керівників підприємств, установ та
організацій м. Умань, представників медіа: ТК «Умань», ТК «Ільдана», телеканалу «Умань Стрім», регіонального тижневика «Умань».

Міський голова                                                                    Ірина ПЛЕТНЬОВА