Понеділок, 24 січня 2022 11:42

21 січня напередодні Дня Соборності України в кінотеатрі «Filmax» відбувся захід «Україна єдина!»

Уманський міський голова Ірина Плетньова привітала учасників заходу та зазначила: «Ви, молодь, – і сьогодення України, ви – і її майбутнє. Ви – сповнені творчості, незалежних думок та сил. І лише з Вами в єдності дій ми побудуємо сильну, вільну, демократичну європейську державу».

Також з вітальним словом до усіх присутніх звернулись: депутат Уманської міської ради, кандидат історичних наук, доцент кафедри історії України Ольга Скус та депутат Уманської міської ради, професор, доктор економічних наук, співзасновник мережі кінотеатрів Filmax в Умані Ольга Чирва.

По завершенню заходу присутні мали можливість переглянути художній фільм «Пекельна хоругва», що заснований на українських фольклорних традиціях та перемогах українського козацтва, яке постійно прагнуло справедливості та волі.

Усі учасники заходу отримали сувенірні блокноти із зображенням міста Умані