Версія для друку
П'ятниця, 10 червня 2022 11:42

Гаряча лінія SAVE UA для ВПО

Оцініть матеріал!
(0 голосів)
24 лютого 2022 року після повномасштабного російського вторгнення в Україну, мільйонам українців довелось зіштовхнутись із війною.

За останній місяць із загальної кількості біженців, 8 мільйонів - є внутрішньо переміщеними особами, які потребують психологічної підтримки та надання гуманітарної допомоги, консультацій або ж інформації, куди можна звернутися за допомогою.
За даними МОМ, частка переселенців у загальній кількості населення України зросла до 17,5% – тобто кожна шоста людина стала внутрішньо переміщеною особою.
SAVE UA та ГС «Всеукраїнська аграрна рада» у партнерстві з Help – Hilfe zur Selbsthilfe в рамках проєкту «Екстрена допомога та захист населення, яке постраждало від війни в Україні», створили гарячу лінію підтримки для внутрішньо переміщених осіб «Гаряча лінія SaveUA для ВПО».

Загальною метою проєкту є надання підтримки населенню, що постраждало від конфлікту, задля забезпечення задоволення базових потреб.
Консультаційно інформаційні послуги отримають люди, які:
  • перемістилися з тимчасово окупованої території та шукають прихисток і допомогу;
  • ВПО які транзитом перебувають в місті, яким необхідно швидко надати інформацію та скоординувати щодо потреби чи проблеми з якою зіштовхнулися.
Вид консультацій залежить від індивідуальної ситуації потребуючих.
Оператори:
- надають інформаційну допомогу та консультації;
- приймають запити на гуманітарну допомогу;
- приймають запити на психологічну підтримку.

Постійно менеджери гарячої лінії SaveUA проводять моніторинг актуальних новин та інформації для ВПО.
Графік роботи: ПН-ПТ: 09:00-19:00
СБ-НД: 09:00-15:00.

Номер безкоштовної гарячої лінії підтримки: 0-800-406-206

 

Прочитано 726 разів