Вівторок, 04 жовтня 2022 12:26

Відбулось відзначення учасників та нагородження переможців відеоконкурсу "Дивовижна Умань"

«Всі роботи вражали своєю оригінальністю та стилем. Ми довго не могли обрати переможців конкурсу. Адже, уманська молодь творча, талановита, креативна, любить і пишається рідним містом та вболіває за долю України. Тому, ми не могли не відзначити кожного із вас», – сказала голова журі конкурсу, секретар Уманської міської ради Катерина Терещенко.

Катерина Вікторівна та представники журі привітали конкурсантів з Днем міста, вручили дипломи учасників і переможців та призи.

Дипломи учасників відеоконкурсу «Дивовижна Умань» отримали:

• Артем Ярош;
  • Давид Афанасов;
  • Софія Черноус;
  • Аліна Мацьовецька;
  • Ольга Світлична;
  • Дарина Ковтун;
  • Аліна Шевченко та Влада Вихренко;
  • Олег Карпанець;
  • Студенти історичного факультету Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини;
    колектив з села Дмитрушки та автор відеороботи Катерина Костик.

Переможцями відеоконкурсу стали:

у номінації «Умань патріотична»:

І місце - Олександр Циденжапов, спеціаліст Центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю "Пролісок";

Студія акторської майстерності StARTime;

ІІ місце - Ансамбль сучасного танцю "РИТМ" Уманського міського Будинку культури ім. Ю.К. Смолича ;

Анна Гаврилова та учні Уманського ліцею №3 ;

ІІІ місце -Катерина Гумбатова;

у номінації «Умань чарівна»:

І місце - Марія Харченко;

ІІ місце - Народний аматорський театр малих форм "РЕВЕРАНС" Уманського міського Будинку культури ім. Ю.К. Смолича;

ІІІ місце - Анна Комісаренко;

у номінації «Умань літературна»:

І місце - Ганна Гусак;

Анастасія Залевська, Вікторія Ройтенко, Леся Глущик, Анна Булеца;

ІІ місце - Єгор Бортніков;

Анна Городнюк;

ІІІ місце - Ліліана Калюжна;

у номінації «Умань історична»:

І місце - Богдан Мельник;

Вікторія Сигидюк;

ІІ місце - Анна Доценко;

ІІІ місце - Артем Ярош та Анна Скибенко;

Диплом на приз глядацьких симпатій за найбільшу кількість вподобайок - Народний самодіяльний ансамбль пісні і танцю «Хлібодари» Уманського національного університету садівництва.