Вівторок, 09 липня 2024 10:27

Шановні підприємці та всі жителі Уманської громади

Оцініть матеріал!

Наші партнери КЛУБ МЕРІВ та Агенція розвитку UMEDA, спільно з Washington Institute for Business, Government and Society, Economy of Trust Ukraine, Inc. (США) підготували нову інтеграційну місію, для підприємців і органів влади США та України.

3 дні:

- бізнес-тури, торгові виставки та презентації,

- індивідуальні зустрічі В2В, конференції та спільний форум,

- неформальні заходи знайомства делегацій та екскурсії Вашингтоном (Smithsonian Museums).

Проект націлений створити партнерські зв’язки між підприємцями, представниками влади, інвесторами, агенціями розвитку та іншими стейкхолдерами економічного розвитку обох країн .

Ефективний результат місії це - довгострокова співпраця між всіма учасниками делегацій.

На трейд-місії в Нідерландах нашу громаду представляла очільниця уманських черешневих садів - Гордій Оксана Петрівна.

Детальніше про її досвід та майбутню трейд-місію можна дізнатись на сайті https://umeda.com.ua/uk/events/rebirth-of-ukraine-trade-mission-washington-dc-usa/.

Для подальшої координації: КП «Центр розвитку та інвестицій» Уманської міської ради +380934306981, 3-72-78.

Прочитано 55 разів