П'ятниця, 19 лютого 2010 11:52

Чи утримується податок з доходів із стипендії ?

(1 Голосувати)

Сума перевищення, за її наявності, підлягає кінцевому оподаткуванню при її виплаті навчальним закладом - податковим агентом за ставкою 15 %, встановленою пунктом 7.1 статті 7 цього Закону.

Що стосується сум будь-яких заохочень (премій, матеріальної допомоги тощо), що виплачуються студенту (аспіранту) з стипендіального фонду вузу, то оскільки в Законі N 889 відсутні прямі норми щодо їх не оподаткування, вони підлягають оподаткуванню при нарахуванні на загальних підставах.

Шановні  громадяни!
Телефонуйте до Уманської ОДПІ за  номером  3-73-55 або 3-51-49 і отримайте   детальну   інформацію.  Повідомляйте про випадки  порушення податкового  законодавства, неправомірні   дії  працівників  податкових  органів  за номером 3-43-90.

Додаткову  інформацію  з роз’яснення податкового законодавства  ви  можете   отримати   безкоштовно   в  Інформаційно -   довідковому департаменті державної   податкової   служби    з  понеділка по п’ятницю   з 8-00 год. до 20-00 год.