Понеділок, 16 листопада 2015 15:32

«Один день з міським головою»

16 листопада голови студентських рад вищих навчальних закладів  І-ІV рівнів акредитації мали змогу поспілкуватись з очільником міста Олександром Цебрієм, почути про проблеми уманчан на прийомі громадян, познайомитись з роботою управлінь та відділів міської ради, відвідати КП «Уманьводоканал». День видався надзвичайно цікавим та продуктивним.

На завершення Олександр Володимирович нагородив грамотами та подяками студентів за активну життєву позицію, участь у загальноміських заходах, пропаганду здорового способу життя та привітав молодь з нагоди професійного свята: «Я бажаю вам щастя, успіхів, натхнення. Я хочу, щоб збулися всі ваші мрії та найзаповітніші бажання. Дорожіть кожною миттю, кожною хвилиною студентського життя. Поважайте і любіть себе як майбутню еліту держави, поважайте і любіть нашу велику, єдину в світі Україну!»