Вівторок, 17 травня 2016 14:07

1500 танцюристів взяло участь у фестивалі-конкурсі «GLOBAL-DANCE»

За підтримки міського голови 14 травня в Уманському міському Будинку культури відбувся ІІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «GLOBAL-DANCE», в якому взяло участь 48 колективів із 10 областей України, більше 130 постановок, понад півтори тисячі учасників різних вікових категорій. Конкурс оцінювало кваліфіковане журі із Києва, Івано-Франківська, Умані, та гість із сонячної Грузії - Каха Чітаіа.

Міський голова Олександр Цебрій звернувся до учасників із вітальним словом, побажав усім успіху та натхнення, а також подякував організатору фестивалю-конкурсу – керівнику хореографічного колективу «Крок вперед» Вікторії Глобчак.

За підсумками конкурсу 6 колективів у різних номінаціях отримали Гран-прі:

1.  «Театр танцю Світлани Шумкової» (м.Кременчук) – номінація «Класичний танець»;
  2.  «Гарний настрій» (м. Полтава) – номінація «Естрадний танець»;
  3. . «Сюрприз» (м. Тульчин) – «Сучасний танець»;
  4. . «Еліт» (м. Шпола) – номінація «Сучасний танець»;
  5. . «Фантазія» (м. Іллінці) – номінація «Народний танець»,
  6. . «Яворина» (м. Умань) – номінація «Народний танець».
    Також були присуджені додаткові нагороди:

- Краща балетмейстерська робота – хореографічні колективи «Краплинки сонця» (м.Кривий Ріг) та «Фантазія»(м. Іллінці).

- «Зіркові малюки» – «Еліт»(м.Шпола) та «Росинка» (м.Кіровоград).

- Кращий сценічний костюм – «Сузір’я» (м. Немирів) та «Краплинки сонця» (м. Кривий Ріг)