Четвер, 28 липня 2016 16:49

Відбулося чергове засідання виконавчого комітету

DSCN1074 300x22528 липня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Уманської міської ради, на якому було прийнято 15 рішень.

Члени виконкому заслухали інформацію Уманського відділу поліції ГУНП Черкаської області та громадських формувань «Штурм», «Уманський загін самооборони» про роботу громадських формувань з охорони громадського порядку за І півріччя 2016 року.

Також виконавчим комітетом були прийняті рішення:

- Про результати конкурсу з перевезення пасажирів автобусними маршрутами №№ 1-А, 6.

- Про затвердження титульного списку на капітальні видатки у закладах та установах відділу освіту Уманської міської ради на 2016 рік .

- Про внесення змін до розпису міського бюджету на 2016 рік.

- Про призначення винагород педагогічним працівника відділу освіти міської ради.

- Про порушення клопотання з відзначення державною нагородою, Почесною грамотою облдержадміністрації, Почесною грамотою обласної ради, Почесною грамотою виконавчого комітету   Уманської міської ради.

- Про надання одноразової адресної матеріальної допомоги окремим громадянам та ін.