Вівторок, 21 березня 2017 12:04

Громадське обговорення

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

На підставі розпорядження Уманського міського голови від 13.03.20178р. №60-р з метою забезпечення врахування громадської думки у м. Умань проводиться громадське обговорення щодо зміни назви (перейменування) кінотеатру «Комсомолець».

До Уманської міської ради надійшли наступні пропозиції від громадських організацій, юридичних осіб та фізичних осіб щодо зміни назви (перейменування) кінотеатру «Комсомолець»:

Існуюча назва Пропозиція на перейменування Суб’єкт внесення пропозиції Обгрунтування пропозиції
«Комсомолець»

«Стрімер»*

«Молодість»

«Юність»

«Погляд»

«Кіноленд»

«Олімп»

Відділ культури Уманської міської ради *кінотетеатр з такою назвою був на території міста Умань до 1914 року

«Світоч»

«Світанок»

«Потік»

Цимбал Н.А. - кандидат філологічних наук, професор, завідувач кафедри Уманського державного педагогічного університету ім. П.Тичини З метою впровадження простих зрозумілих українських назв

Громадське обговорення буде тривати протягом  2-х місяців з дати публікації цього інформаційного повідомлення до 21 травня 2017 року. Формами проведення громадського обговорення є розміщення на веб-сайті Уманської міської ради, електронні консультації (інтернет-опитування).

Організатором проведення громадського обговорення визначено відділ архітектури, містобудування та кадастру Уманської міської ради (відповідальна особа Бондаренко Людмила Іванівна).

Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення приймаються у письмовій формі за фактичною адресою місцезнаходження відділу архітектури, містобудування та кадастру Уманської міської ради: вул. Коломенська, 3, та на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 20.05.2017р. Письмові пропозиції (зауваження) обов’язково повинні містити прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи (найменування юридичної особи, громадської організації) та адресу (місцезнаходження) особи, яка її подає. Електронні консультації (інтернет-опитування) триватимуть до 21.05.2017р. включно.

Протягом 14 днів після закінчення строку подання пропозицій (зауважень) відділ архітекутри, містобудування та кадастру узагальнює результати та готує звіт, який буде оприлюднений на офіційному веб-сайті Уманської міської ради  до 05.06.2017р.

Для отримання консультацій з питань, що винесені на громадське обговорення, можна звернутися за адресою: вул. Коломенська, 3, відділ архітектури, містобудування та кадастру Уманської міської ради або за телефоном (04744) 3-24-76. 

Прочитано 804 разів