Версія для друку
Вівторок, 30 травня 2017 09:04

Уманські пришкільні табори відпочинку розпочали свою роботу

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

29 травня 2017 року розпочали роботу пришкільні табори відпочинку з денним перебуванням дітей на базі загальноосвітніх закладів нашого міста. Відпочинкові зміни триватимуть до 16 червня, на базі навчально-виховних комплексів  №1 та №24 до 27 червня.

Пришкільні табори відпочинку – важлива складова у забезпеченні організованого відпочинку дітей під час канікул, що дозволяє вирішити працюючим батькам проблему змістовного дозвілля дітей, особливо молодшого шкільного віку.

29-30 травня проходять урочисті відкриття роботи пришкільних таборів відпочинку. До цієї події готувалися не тільки вихованці, але і вихователі загонів, адже на відкриття табору кожен загін повинен мати назву, девіз, емблему. Всі загони з цим завданням впоролися на відмінно.

На урочистих лінійках діти ознайомлені з режимом роботи та правилами поведінки в таборах. Після офіційного відкриття роботи таборів, за бажанням дітей, розпочались дискотеки, ігри, конкурси, розваги.

Впродовж відпочинкової зміни пришкільних таборів на дітей чекають цікаві розваги, змістовні заходи, екскурсії, туристичні походи, спортивні змагання, забави та багато інших цікавинок.

Для належного відпочинку у загальноосвітніх закладах організовано гаряче харчування та створено санітарно-гігієнічні умови.

У таборах діти отримають нові враження від місць, в яких вони раніше ніколи не бували, краще пізнають один одного, розкриють свої таланти.

Прочитано 984 разів