http://www.zoofirma.ru/
http://www.zoofirma.ru/
Вівторок, 04 серпня 2015 10:10

Про розгляд заяви з питань квартирного обліку

a rishennia

_________________№____

Про розгляд заяви з питань

квартирного обліку

Відповідно до підпункту 2 пункту "а" статті 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 15, 32, 33, 34, 36, 39, 45, 64 Житлового кодексу Української РСР, пунктів 8, 13, 14, 19, 20, 21, 22, 25, 44 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР (далі Правила), затверджених Постановою Ради Міністрів Української РСР і Української Республіканської Ради професійних спілок від 11.12.1984 року № 470, постанови Черкаської обласної ради народних депутатів та президії Черкаської обласної ради профспілок від 29.12.1984 року № 396, розглянувши звернення Владики В.В.та взявши до уваги пропозиції громадської комісії з житлових питань, протокол № 12,

виконавчий комітет Уманської міської ради ВИРІШИВ:

1. Включити в список громадян, які користуються правом позачергового одержання жилих приміщень при виконавчому комітеті міської ради , інваліда війни 1 групи, інвалідність якого пов’язана із захистом Батьківщини, Владику В*** В***, який приймав безпосередню участь у бойових діях в зоні антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей,  із сім’єю: він, дружина, дочка, згідно поданої заяви,  посвідчення ****, видане управлінням праці та соціального захисту населення Уманської міської ради,  висновку Черкаської обласної медико-соціальної експертної комісії №2  від 31.07.2015 року **** , та відповідно пунктів 46, 47 Правил.

 Владика В.В. перебуває на квартирному обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, на загальній черзі та в списку першочергового одержання жилих приміщень з 23 квітня 2015 року як учасник бойових дій.Проживає за адресою:  **** в гуртожитку ****.

 2. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського  голови  Клочка С.Л. та головного спеціаліста з ведення квартирного обліку Сугак Л.О.

В.о.міського голови,

секретар  міської ради                                                              О.В.Цебрій

Секретар виконавчого комітету                                                Л.П.Плотнікова 

Прочитано 676 раз
http://www.zoofirma.ru/

president  Кабінет Міністрів України Черкаська обласна державна адміністрація AMUFond Min2 dsvv.gov.ua  cnap  soc zahist   urad gar linia energosvit centr zayn admin_poslugy_ck kab elektron service bud justbanerBPD 200x80

http://www.zoofirma.ru/