Головний тренер молодіжної жіночої збірної команди України WU-19 Наталія Зінченко оприлюднила список гравців, які готуватимуться до відбіркового етапу Чемпіонату Європи – 2018, що проходитиме з 25 по 31 жовтня в албанських містах Тирані та Дуррес.

gerbКиївська Торгово-промислова палата активно сприяє розвитку економіки, активно підтримує малий та середній бізнес. З метою стимулювання експорту та розширення послуг для підприємців, ми інформуємо Вас про можливість участі для підприємств у міжнародних програмах та проектах:

gerbЗа інформацією Посольства Республіки Албанія в Республіці Польща (за сумісництвом – в Україні), у період з 26 по 27 жовтня 2017 р у м. Тирана (Албанія) відбудеться Міжнародний форум «Tirana Business Matching».

У сфері управління відділу освіти Уманської міської ради функціонують 5 позашкільних навчальних закладів комунальної форми власності:

П’ять гравців з ЖФК «Пантери»: Оксана Білокур, Поліна Янчук, Лілія Моспан, Анастасія Мажара та Катерина Кривицька в складі збірної України WU-17 повернулися з Польщі, де приймали участь у відбірковому етапі чемпіонату Європи.

Повідомлення про намір здійснити зміну діючого одноставкового тарифу УМАНСЬКОГО КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «УМАНЬТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» на теплову енергію для інших споживачів

Повідомлення про намір здійснити зміну діючого одноставкового тарифу УМАНСЬКОГО КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «УМАНЬТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» на теплову енергію для бюджетних установ

13 жовтня на центральному стадіоні було проведено урочисте відкриття та підведення підсумків спартакіади школярів міста Умані.

У заході взяли участь усі загальноосвітні заклади міста.

13 жовтня міський голова Олександр Цебрій і генеральний директор ПАТ «Уманьферммаш» Анатолій Ліпкан оголосили про повернення центрального стадіону в розпорядження міста.

Сторінка 1 із 165

president    Кабінет Міністрів України   Черкаська обласна державна адміністрація  Fond Min2  dsvv.gov.ua  cnap  soc zahist   urad gar linia energosvit