http://www.zoofirma.ru/

gerb19 липня 2018 року в сесійній залі Уманської міської ради відбулися громадські слухання з обговорення детальних планів території житлової та громадської забудови

Асоціація міст України в рамках проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС) реалізує програму навчальних візитів «Маршрути успіхів»

gerb18 липня відбулося засідання робочої групи виконавчого комітету Уманської міської ради щодо оперативного розв’язання питань під час масового перебування в місті брацлавських хасидів. Провів засідання голова робочої групи - перший заступник міського голови Сергій Клочко.

Не відчувати дискомфорту, вільно пересуватись на далекі відстані і навіть подорожувати: саме таких умов прагнуть забезпечити організатори унікального проекту «Соціальні перевезення Черкащини» для людей з інвалідністю.

Протягом останніх років в Україні все більше уваги приділяється проблемам соціальної адаптації та інтеграції в суспільство дітей із особливими освітніми потребами, а впровадження інклюзивного навчання визнано пріоритетним напрямком розвитку освіти.

gerb19 липня відбулось засідання постійної комісії з питань управління комунальною власністю на якому розглянули проекти рішень

З 11 по 15 липня в місті Дніпро відбувся особистий чемпіонат України з веслування на байдарках і каное. За нагороди національних змагань боролися найсильніші веслувальники України.

gerb16 липня 2018 року, під головуванням заступника міського голови Ю. Малішевської, відбулось засідання робочої групи з перевірки тарифів на житлово-комунальні, ритуальні послуги та послуги з перевезення пасажирів міським транспортом

gerb13 липня відбулось засідання постійної комісії з питань архітектури, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища на якому розглянули та обговорили  перелік звернень громадян, юридичних та фізичних осіб.

Влада міста спільно із правоохоронними, контролюючими органами виробили план дій, аби стати на перешкоді так званим «наливайкам».

Сторінка 1 із 218
http://www.zoofirma.ru/

president    Кабінет Міністрів України   Черкаська обласна державна адміністрація  Fond Min2  dsvv.gov.ua  cnap  soc zahist   urad gar linia energosvit

http://www.zoofirma.ru/