http://www.zoofirma.ru/

Зануритись в атмосферу давнини, познайомитись з традиціями українського народу мали змогу учасники проекту "Академія молодіжного лідера", відвідавши Музей культури та побуту Уманщини.

24 березня згідно з рішенням Всесвітньої організації охорони здоров’я відзначають Всесвітній день боротьби з туберкульозом.

У 1993 році ВООЗ оголосила туберкульоз глобальною проблемою. Щороку хвороба забирає життя в майже півмільйона людей.

П'ятниця, 22 березня 2019 08:58

Зміна місця голосування

У рамках інформаційної кампанії “Я МАЮ ПРАВО ГОЛОСУ!” нагадуємо, до 25 березня ви ще маєте можливість змінити місце голосування. Для цього слід звернутися до органу ведення реєстру виборців за місцем перебування на день виборів і подати заяву про тимчасову зміну місця голосування. 

В Умані відбулися змагання з баскетболу за програмою спартакіади школярів 2018/2019 н.р. серед юнаків  ІІ групи.

В змаганнях взяли участь команди: ЗОШ № 1, 5, 9, 4, 8, 12, НВК № 10 та 17.

16 березня в спортивній залі Уманської ДЮСШ №1 відбувся ІІІ Відкритий чемпіонат Черкаської області та міста Умані з пауерліфтингу та його окремих вправ.

16 березня в спортивній залі Уманського національного університету садівництва відбувся традиційний весняний турнір з волейболу серед чоловічих команд пам’яті ветерана спорту Василя Павловича Хорсака.

16 березня в міському Будинку культури відбувся Всеукраїнський фестиваль фронтових пісень «Пісні, народжені в АТО», приурочений до Дня українського добровольця, що відзначається на державному рівні 14 березня

Понеділок, 18 березня 2019 08:49

Анні Пуріс потрібна допомога

За допомогою звертається уманська родина 8-річної Анни Пуріс. У дівчинки встановлений діагноз: доброякісна плексеформна пухлина, нейрофіброматоз. На жаль з часом пухлина росте.

У Дениса діагностували Некроз кишківника. Важка хвороба призвела до втрати 90% кішківника. Хлопець вже переніс 9 складних операцій і потребує негайного транспортування

П'ятниця, 15 березня 2019 11:59

Засідання постійних комісій

15 березня  відбулось засідання постійної комісії з питань архітектури, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища на якому розглянули  ряд звернень юридичних та фізичних осіб.

Сторінка 1 із 253
http://www.zoofirma.ru/

president  Кабінет Міністрів України Черкаська обласна державна адміністрація AMUFond Min2 dsvv.gov.ua  cnap  soc zahist   urad gar linia energosvit centr zayn admin_poslugy_ck kab elektron service bud just

 

http://www.zoofirma.ru/