Вівторок, 15 серпня 2017 11:16

Літо у дитячих садках міста

Діяльність дошкільних навчальних закладів у літній період спрямована на організацію змістовного, різноманітного перебування вихованців. Робота з дітьми проводиться з метою оздоровлення, забезпечення їхнього активного відпочинку.

Коли повинен починатися та закінчуватися навчальний рік; скільки мають тривати канікули; хто приймає рішення про запровадження карантину, визначає дату проведення Останнього дзвінка та вручення документів про освіту?

 

11-12 серпня у місті Умані на Осташівському ставі відбувся відкритий чемпіонат фізкультурно – спортивного товариства «Україна» з веслування на байдарках і каное за програмою «Хто ти майбутній олімпієць» пам’яті Заслуженого працівника фізичної культури і спорту України Ігоря Донцова

Уманська міськрайонна організація Товариства Червоного Хреста  щороку в літній період проводить заняття-тренінги з надання першої допомоги з вихованцями літніх таборів дитячих закладів.        

 

Внесено зміни до переліку професій, спеціальностей, напрямів підготовки та підвищення кваліфікації, для навчання за якими може бути виданий ваучер!

Чергове засідання виконавчого комітету Уманської міської ради відбулося 11 серпня,  на якому було розглянуто 15 питань.

На засіданні члени виконкому заслухали звіт про роботу Інспекції з благоустрою м.Умань за І півріччя 2017 року, виконання міського бюджету м.Умань за І півріччя 2017 року та внесли зміни до розпису міського бюджету на 2017 рік.

У четвер, 10 серпня, дівоча збірна команда України, сформована з гравців 2001 та 2002 років народження, розпочне навчально-тренувальний збір у Щасливому в рамках підготовки до Турніру розвитку УЄФА, що відбудеться у столиці Білорусі - Мінську. 

Для підготовки до участі у цих змаганнях тренер української збірної Сергій Сапронов викликав 22 гравці.

6 серпня, у Баку завершився міжнародний турнір із футволей (комбінація пляжного футболу і пляжного волейболу).

В змаганнях взяли  участь 7 країн.

Відповідно розпорядження міського голови 29 серпня 2017 року о 10.00 годині в сесійній залі ради відбудеться чергова сесія Уманської міської ради VII скликання з порядком  денним:

 

Клієнт служби зайнятості має змогу записатися на індивідуальний прийом до фахівця будь-якого центру зайнятості України для реєстрації або отримання консультації за допомогою сервісу "Електронна черга".

Сторінка 1 із 154
http://www.zoofirma.ru/

president    Кабінет Міністрів України   Черкаська обласна державна адміністрація  Fond Min2  dsvv.gov.ua  cnap  soc zahist   urad gar linia energosvit

http://www.zoofirma.ru/
 

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту без зазначення джерела інформації заборонено. 

Уманська міська рада. Виконавчий комітет ® 2016

http://www.zoofirma.ru/