http://www.zoofirma.ru/

23 серпня з нагоди  Дня Державного Прапора України на площі Соборності в Умані відбулось урочисте підняття Державного Прапора України.

22 серпня під головуванням міського голови Олександра Цебрія відбулось засідання виконавчого комітету Уманської міської ради.

Четвер, 22 серпня 2019 12:16

План урочистих заходів

План урочистих заходів з нагоди Дня Державного Прапора України та 28-ї річниці незалежності України

Спекотним, проте пізнавальним виявився минулий тиждень в літньому оздоровчому таборі санаторного типу «Мрія» Центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Пролісок».

На звернення народного депутата України О.В.Опанасенка щодо підтримки петиції на сайті офіційного інтернет-представництва президента України "Створення в Україні Міністерства сім'ї та дитинства і відповідного Комітету Верховної Ради"

З 19 серпня Міністерством юстиції України розпочато кампанію #СпоживачВМережі, присвячену захисту прав споживачів при купівлі товарів та послуг онлайн.

20 серпня 2019 року, під головуванням заступника міського голови Ю.Малішевської, відбулось засідання конкурсного комітету з визначення автомобільного перевізника на автобусному маршруті загального користування м. Умань, на якому було розглянуто наступне питання: 

16 серпня 2019 року у сесійній залі Уманської міської ради, під головуванням заступника міського голови Ю. Малішевської, відбулася нарада-семінар з питань перевірки ресторанів, кафе, барів, пабів та кафетеріїв м. Умань «timе to go to you».

13 серпня 2019 року робочою групою з питань недопущення порушень правил торгівлі підакцизними товарами м. Умань, під головуванням заступника міського голови Малішевської Ю., проведено перевірку 8-ми місць продажу алкогольних напоїв.

З 1 вересня невакциновані дошкільнята і школярі не зможуть відвідувати навчальні заклади. Виключенням є лише випадки, коли у дітей є медичні протипоказання до щеплень.

Сторінка 1 із 271
http://www.zoofirma.ru/

president  Кабінет Міністрів України Черкаська обласна державна адміністрація AMUFond Min2 dsvv.gov.ua  cnap  soc zahist   urad gar linia energosvit centr zayn admin_poslugy_ck kab elektron service bud just

 

http://www.zoofirma.ru/