http://www.zoofirma.ru/

Невдовзі студенти ДНЗ «Уманський професійний ліцей» залишать аудиторії та майстерні свого навчального закладу і розпочнуть пошуки роботи або створять власну справу.

«Щедрий Вівторок» – це день, коли благодійні організації, соціально орієнтований бізнес, громадські організації, волонтери присвячують себе добрим справам і заохочують до цього інших.

Понеділок, 12 листопада 2018 13:58

Нові перемоги колективу "Крок вперед"

10 листопада уманський хореографічний колектив "Крок вперед" (керівник Вікторія Глобчак) представляв рідне місто Умань на  VIII Всеукраїнському фестивалі мистецтв "Зірковий крок", що проходив у м.Вінниця.

gerb09 листопада відбулось засідання постійної комісії з питань архітектури, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища

08 листопада під головуванням міського голови Олександра Цебрія відбулось засідання виконавчого комітету Уманської міської ради.

 

gerb08 листопада відбулось засідання постійної комісії з питань управління комунальною власністю

У першу неділю листопада держава і суспільство вшановують фахівців, які щоденно опікуються як працездатним населенням міста, так і пільговою категорією, призначають соціальні допомоги та субсидії, надають соціальні послуги, першими приймають на себе людські проблеми, біль та життєві негаразди.

02 листопада відбулось урочисте відкриття комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Уманської міської ради.

В Центрі зможуть пройти реабілітацію, корекцію розвитку діти з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років.

gerbУ травні 2018 року до Черкаського окружного адміністративного суду з адміністративним позовом до виконавчого комітету Уманської міської ради звернулись окремі представники інститутів громадянського суспільства, членів Громадської ради, в якому просили:

Середа, 31 жовтня 2018 12:03

Компроміс знайдено (ВІДЕО)

З 26 жовтня "блошиний ринок" з Алеї Слави переміщений у двір Василіанського монастиря на території ДІАЗ «Стара Умань»

Сторінка 1 із 233
http://www.zoofirma.ru/

president  Кабінет Міністрів України Черкаська обласна державна адміністрація AMUFond Min2 dsvv.gov.ua  cnap  soc zahist   urad gar linia energosvit admin_poslugy_ck

 

http://www.zoofirma.ru/