http://www.zoofirma.ru/
http://www.zoofirma.ru/
Четвер, 13 серпня 2015 12:32

Про надання згоди ТОВ «Люкс- Альянс» на продовження терміну завершення будівництва об’єкта незавершеного будівництва

a rishennia

________________ №____

Про надання згоди ТОВ «Люкс-

Альянс» на продовження терміну

завершення будівництва об’єкта

незавершеного будівництва

Відповідно до статті 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 19 Закону України «Про особливості приватизації об’єктів незавершеного будівництва», статті 26 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», наказу Фонду державного майна України від 03.05.2012 №605 «Про затвердження порядку внесення змін до договорів купівлі-продажу державного майна» та звернення Товариства з обмеженою відповідальністю «Люкс-Альянс» від 27.07.2014року №15.

виконавчий комітет Уманської міської ради ВИРІШИВ:

  1. Надати  згоду  Товариству з обмеженою відповідальністю «Люкс-

Альянс» на продовження терміну завершення будівництва об’єкта незавершеного будівництва за адресою: м. Умань, Паризької Комуни, 4, передбаченого умовами договору купівлі-продажу об’єкта незавершеного будівництва від 05.03.2014р. до 15.06.2020 року.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови Клочка С.Л. та начальника управління містобудування та архітектури Уманської міської ради Лісаченка В.М.

В.о.міського голови,

секретар міської ради

О.В.Цебрій
Секретар виконавчого комітету Л.П.Плотнікова
Прочитано 744 раз
http://www.zoofirma.ru/

president  Кабінет Міністрів України Черкаська обласна державна адміністрація AMUFond Min2 dsvv.gov.ua  cnap  soc zahist   urad gar linia energosvit centr zayn admin_poslugy_ck kab elektron service bud justbanerBPD 200x80

http://www.zoofirma.ru/