Середа, 11 березня 2020 11:55

Громадські слухання

Завершується громадське обговорення містобудівної документації, а саме: детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Челюскінців, Щорса, Праці та провулком Визволителів та детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої провулком Західним, вулицями Карпінського, Добролюбова та Осташівським ставом. Замовник розроблення проектів містобудівної документації – виконавчий комітет Уманської міської ради, розробники – приватний архітектор Лісаченко В.М. Громадські слухання з даних питань відбудуться 26 березня 2020 року о 17:00 год. в сесійній залі Уманської міської ради.