П'ятниця, 17 липня 2020 11:34

Громадське обговорення містобудівної документації, а саме: детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Пілотів, ІХ Східною, Аеродромною та ІІ провулком Лесі Українки

Виконавчий комітет Уманської міської ради повідомляє, що розпочинається громадське обговорення містобудівної документації, а саме: детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Пілотів, ІХ Східною, Аеродромною та ІІ провулком Лесі Українки. Ознайомлення з містобудівною документацією у відповідному порядку буде здійснюватися на офіційному веб-сайті Уманської міської ради в розділі «Містобудування», а також у відділі архітектури, містобудування та кадастру Уманської міської ради за адресою: площа Соборності, 1. Приймальні дні: понеділок та середа з 10-00 год. до 16-00 год., тел. 3-40-28.