Середа, 10 червня 2015 09:21

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

З метою одержання пропозицій і зауважень від фізичних та юридичних осіб відділ адміністративних та дозвільних процедур виконавчого комітету Уманської міської ради  повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акта «Про  затвердження Положення та Регламенту Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Уманської міської ради у новій редакції та внесення змін до переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг».

Зауваження та пропозиції до зазначеного проекту рішення приймаються в письмовому вигляді протягом одного місяця з дня опублікування проекту регуляторного акта за адресою: 20300, м. Умань, вул.Горького, 32/ 6, електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.,  телефон (04744) 31274, 30866         факс 3-30-63.

Проект  рішення сесії Уманської міської ради та  аналіз регуляторного впливу додається.

Начальник відділу адміністративних
та дозвільних процедур                                                                 Л.С.Лірник