banner umvk

social fb  social youtube

 
 

B1 4 4 gbB1 4 4 mp

vidbivka

vidbivka

П'ятниця, 19 лютого 2016 12:11

10 лютого 2016 р. № 28 - Про надання К**** статусу дитини, позбавленої батьківського піклування та призначення опіки над нею

 

a gerb

УМАНСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

10 лютого 2016  р.  № 28

 

Про надання К**** статусу дитини, позбавленої

батьківського піклування та призначення опіки над нею

Відповідно до підпункту 4 пункту „б" частини першої статті 34 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні", статті 11 Закону України „Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей- сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування", пунктів 22, 24, 42 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов'язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 року № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов'язаної із захистом прав дитини», беручи до уваги те, що мати дитини М******, 13.05.1980 року народження, позбавлена батьківських прав згідно рішення Уманського міськрайонного суду Черкаської області від 08.12.2015 року, справа № 705/4435/15-ц 2/705/1650/15, а батько дитини К*********, записаний відповідно до частини першої статті 135 Сімейного кодексу України, що підтверджується витягом з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про народження від 16.07.2015 року № 00015593908, виданим відділом державної реєстрації актів цивільного стану по місту Умані реєстраційної служби Уманського міськрайонного управління юстиції у Черкаській області, за поданням служби у справах дітей та клопотанням комісії з питань захисту прав дитини,

виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

         1.Надати    К********, 13.06.2002 року народження, статус дитини, позбавленої батьківського піклування.

         2.Призначити опікуном К**********, 20.09.1951 року народження, який проживає за адресою: вул. К******, ****, м. Умань,    над дитиною,  позбавленою  батьківського         К*********, 13.06.2002 року народження, надавши  йому право вирішувати всі питання, що стосуються захисту прав та інтересів підопічної згідно чинного законодавства.

Зобов'язати К********* виконувати обов'язки опікуна згідно вимог законодавства, вживати заходів до захисту цивільних прав та інтересів підопічної.

Службі у справах дітей Уманської міської ради ( Декарчук О.С.) забезпечувати контроль за умовами проживання і виховання К****** в сім'ї ********.

Управлінню праці та соціального захисту населення Уманської міської ради (Кучер Г.М.) забезпечувати нарахування призначень і виплату державної соціальної допомоги на підопічну дитину, здійснювати соціальний супровід дитини (за потребою) та сприяти її безкоштовному оздоровленню.

КП «Уманська міська лікарня» (Мироненко В.І.), Уманській дитячій міській лікарні (Григоренко І.М.) забезпечувати медичний огляд дитини двічі на рік та здійснення диспансерного нагляду за нею.

Відділу освіти Уманської міської ради (Мельник О.І.) забезпечувати реалізацію права підопічної дитини на здобуття повної загальної середньої освіти та розвитку її творчих здібностей, а у разі потреби, вирішення питання індивідуального навчання.

Управлінню праці та соціального захисту населення Уманської міської ради, КП «Уманська міська лікарня», Уманській дитячій міській лікарні, відділу освіти Уманської міської ради, Уманському відділенню поліції головного управління національної поліції в Черкаській області подавати службі у справах дітей Уманської міської ради щорічно до 25 грудня інформацію про стан утримання, умови проживання та виховання дитини в сім'ї.

Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Уманської міської ради та начальника служби у справах дітей Уманської міської ради Декарчука О.С.

Міськиий голова                                                                О.В.Цебрій

Заступник міського голови,

секретар виконавчого комітету                                            Л.П.Плотнікова

Прочитано 706 раз

president  Кабінет Міністрів України Черкаська обласна державна адміністрація AMUFond Min2 dsvv.gov.ua  cnap  soc zahist   urad gar linia energosvit centr zayn admin_poslugy_ck kab elektron service bud justbanerBPD 200x80