Четвер, 06 жовтня 2016 15:11

Про результати конкурсу на право оренди майна міської комунальної власності

gerbНа виконання пункту 13 глави V Порядку проведення конкурсу на право оренди майна міської комунальної власності, затвердженого рішенням Уманської міської ради від 29.03.2016 №3.22-8/7, відділ з управління комунальним майном Уманської міської ради повідомляє про результати конкурсу на право оренди такого майна міської комунальної власності:

1) нежитлових приміщень, загальною площею 186,3 кв. м, в будинку за адресою: вул. Комарова, 3, переможцем оголошено учасника, який на конкурсних торгах запропонував найвищий розмір орендної плати – 22 500,00 грн. без ПДВ;

2) нежитлових приміщень магазину, загальною площею 194,6 кв. м, в будинку за адресою: вул. Європейська, 96, переможцем оголошено учасника, який на конкурсних торгах запропонував найвищий розмір орендної плати – 8 200,00 грн. без ПДВ.

Начальник відділу                                                               Н.В. Коломієць