Понеділок, 23 вересня 2019 09:08

Інформація про прийняття Уманською міською радою рішень про приватизацію об’єктів міської комунальної власності

Відповідно Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна», відділ з питань комунальної власності та земельних відносин Уманської міської ради публікує інформацію про об’єкт, щодо якого прийнято рішення про приватизацію:

Назва об’єкта: нежитлові приміщення загальною площею 274,6 кв. м.

Місцезнаходження об’єкта: Черкаська обл., м. Умань, вул. Європейська, 42/12.

Рішення Уманської міської ради від 20.09.2019 № 4.43-66/7 «Про приватизацію об’єкта комунальної власності – нежитлових приміщень в будинку за адресою: вул. Європейська, 42/12».

Спосіб приватизації: шляхом продажу на аукціоні з такими умовами: усі витрати з оплати послуг юридичних та фізичних осіб, пов’язаних з підготовкою об’єкта до приватизації та нотаріального посвідчення договору купівлі-продажу, покладаються на покупця.

Відділ з питань комунальної власності та

земельних відносин Уманської міської ради