П'ятниця, 15 грудня 2017 16:04

Відбулось засідання постійної комісії з питань управління комунальною власністю

15 грудня відбулось засідання постійної комісії з питань управління комунальною власністю на якому розглянули проекти рішень  «Про Програму економічного і соціального розвитку м. Умань на 2018 рік», «Про Програму фінансової підтримки комунальних підприємств міської комунальної власності на 2018-2022 роки», «Про надання згоди щодо передачі на баланс ОСББ «Костельна» житлових будинків  за адресою: вул. Костельна, буд. 4 та буд. 6 в м. Умань», «Про передачу в управління ОСББ «Либідь  23» житлового будинку за адресою: вул. Тищика, буд. 23 в м. Умань», «Про надання згоди на передачу в управління  ОСББ «Умань злагода - 25» житлового будинку за адресою: вул. Комарова, 25 в м. Умань», «Про звіт постійної комісії з питань управління комунальною власністю» та розглянули перелік звернень громадян, юридичних та фізичних осіб щодо комунального майна.

В роботі комісії взяли участь секретар міської ради Кирилюк Л.М., заступник міського голови Малішевська Ю.Ю., начальник відділу взаємодії з депутатами Омельчук Т.М., начальник відділу з питань комунальної власності та земельних відносин Коломієць Н.В., заступник начальника відділу житлово-комунального господарства Загородній В.Б. та в.о. начальника відділу економічного розвитку Цівань С.М.