Середа, 20 грудня 2017 12:40

Уманські школярі виборювали перемогу у змагання «Здорові діти – здорове майбутнє»

Нещодавно у спортивній залі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відділ з питань фізичної культури і спорту Уманської міської ради спільно з УМЦФЗН  «Спорт для всіх» продовжили змагання «Здорові діти – здорове майбутнє».

Цього разу змагалися учні 4 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста Умань.

В програмі змагань: естафети «Швидкість з м’ячем», «Смуга перешкод», «Парна естафета», «Хокей», «Передача м’яча».

Переможцями стали:

1 місце – школа №10 (вчитель Олександр Носай);

2 місце – школа №9 (вчителі Валентина Сорницька та Олена Долобан);

3 місце – НВК «Уманська міська гімназія – школа естетичного виховання» (вчитель Віталій Маріяшко).

Переможці отримали медалі та подарунки від Уманського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Велику допомогу у проведення заходів надали студенти факультету фізичного виховання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини під керівництвом викладача Максима Килимистого.

Відділ фізичної культури і спорту Уманської міської ради висловлює щиру подяку Ігорю Слоню та Олегу Ганичу за надані солодощі, а компанію Данон Україна за призи для дітей – учасників змагань.

Вітаємо переможців та учасників змагань!

Yes Yes