П'ятниця, 22 грудня 2017 15:33

Депутати ухвалили бюджет міста на 2018 рік

21 грудня під головуванням міського голови Олександра Цебрія відбулась 42 чергова сесія міської ради VІІ скликання.

На початку засідання Олександр Цебрій вручив дружині старшого солдата Дмитра Пожарського, який загинув в бою з диверсійно-розвідувальним підрозділом російських бойовиків в районі с. Старогнатівка, медаль «За оборону Волновахи».

Голова Уманської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» Юрій Березовський вручив медаль "За благодійність" міському голові Олександру Цебрію та депутатам міської ради Володимиру Слонському, Анатолію Яценку, Олександру Волошенку.

Під час сесії депутати міської ради розглянули низку питань.

Зокрема, депутати ухвалили бюджет, за яким житиме місто у 2018 році.

Як зазначила начальник фінансового управління міської ради Алла Петриченко, в цілому ресурс міського бюджету на 2018 рік становить 901,7 млн. грн., в т.ч. трансферти 528,4 млн. грн., з них:

- освітня субвенція – 80,0 млн.грн.;

- медична субвенція – 67,9 млн. грн.;

- базова дотація – 18,0 млн. грн.;

- соціальні субвенції – 361,1 млн. грн.;

- обласна субвенція на охорону здоров’я – 1,4 млн. грн.

До загального фонду міського бюджету зараховуються 17 джерел надходжень, основними з яких залишаються податок на доходи фізичних осіб, єдиний податок, плата за землю та акцизний податок. Питома вага цих податків в міському бюджеті складає 88 %.

Обсяг видаткової частини міського бюджету на 2018 рік визначено в сумі 901,7 млн.грн., з яких 863,2 млн.грн. – видатки загального фонду, 37,2 млн.грн. – видатки спеціального фонду, обсяг кредитування 1,3 млн.грн.

За рахунок загального фонду міського бюджету на фінансування заходів та утримання галузей передбачено:

на освіту - 242,0 млн. грн.

на охорону здоров’я - 129,0 млн. грн.

соціальний захист - 388,3 млн.грн.

культура і мистецтво – 13,5 млн.грн.

фізична культура і спорт – 5,8 млн.грн.

житлово-комунальне господарство – 27,0 млн. грн.

ЗМІ - 1,2 млн. грн.

резервний фонд – 4,9 млн. грн.

кредитування молодіжного будівництва та учасників АТО – 1,3 млн. грн.

Дохідна частина спеціального фонду становить – 37,2  млн. грн., в т.ч. 21,1 млн. грн. бюджету розвитку.

Також на сесії міської ради депутати затвердили низку програм, а саме: економічного і соціального розвитку м. Умань на 2018 рік;  поріднення міста Умань з українськими та зарубіжними містами на 2018-2020 роки;  молодіжного житлового кредитування в місті Умані на 2018- 2020 роки; фінансової підтримки комунальних підприємств міської комунальної власності на 2018-2022 роки.

Крім того, було затверджено структуру виконавчих органів міської ради, загальної чисельності апарату міської ради та її виконавчих органів на 2018 рік та план роботи Уманської міської ради VIІ скликання на I півріччя 2018 року.

Міські обранці заслухали звіт постійної комісії з питань управління комунальною власністю, погодили перейменування вулиць в м. Умань, надали дозволи на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок тощо.

Також було вручено новообраному депутату Уманської міської ради Володимиру Сокирському посвідчення та нагрудний знак.

Yes