Четвер, 01 лютого 2018 12:52

Впровадження гуманної педагогіки

Педагогічний колектив ДНЗ № 34 є учасником всеукраїнського експерименту на тему: «Психолого-педагогічне забезпечення особистісно зорієнтованої освіти на засадах гуманної педагогіки в дошкільному навчальному закладі».

31 січня у рамках експериментальної роботи на базі дошкільного навчального закладу ясел-садка комбінованого типу № 34 проведено семінар-практикум для вихователів-методистів ДНЗ міста з теми: «Спільними зусиллями до створення найбільш сприятливих умов для реалізації мети гуманної педагогіки – виховання гуманної благородної людини».

Під час семінару педагоги ознайомилися з метою, принципами та основними умовами впровадження гуманної педагогіки. З інформацією щодо реалізації завдань гуманної педагогіки в умовах ДНЗ виступила Наталія Бевз вихователь-методист ДНЗ № 34. Родзинкою заходу було проведення корпоративної гри «На крилах мрій», під час якої всі учасники мали змогу обмінятися думками щодо виховання гуманної, благородної людини.

Презентація анімаційного фільму «Олівці-молодці», створеного вихованцями і педагогами закладу,  зацікавила присутніх.

Практичним доповненням до семінару стало заняття з дітьми  «Доброта потрібна всім».

Семінар-практикум сприяв удосконаленню професійної майстерності щодо впровадження ефективних виховних технологій та підвищенню інноваційної поінформованості вихователів-методистів дошкільних навчальних закладів міста.

Yes