Вівторок, 20 лютого 2018 15:47

Засідання конкурсного комітету з підготовки та проведення конкурсів щодо перевезення пасажирів міськими автобусними маршрутами

16 лютого 2018 року, під головуванням першого заступника міського голови С. Клочка, відбулось засідання конкурсного комітету з підготовки та проведення конкурсів щодо перевезення пасажирів міськими автобусними маршрутами, на якому було розглянуто наступне питання: «Про розкриття конвертів «№ 1», які містять документи для участі в конкурсі з перевезення пасажирів міським автобусним маршрутом № 11 «Нова Умань – вул.Дерев’янка, 3».

В засіданні взяли участь члени конкурсного комітету, а саме: голова громадської організації «Організація ветеранів міста» О. Безсмертний, голова Уманської міської в Черкаській області організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» Ю. Березовський, голова Уманської міської громадської організації інвалідів «Довіра» Л. Волошина, голова координаційної ради профспілок м. Умань та Уманського району С. Єгорова, інспектор з дорожнього нагляду Уманського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області, капітан поліції М. Косий, член правління громадської організації «Уманська ліга підприємців» Л. Кравчук, голова Уманської міської організації профспілки працівників освіти і науки України Л. Кузьменко, заступник міського голови Ю. Малішевська, провідний консультант-адміністратор ТЕРИТОРІАЛЬНОГО СЕРВІСНОГО ЦЕНТРУ № 7142 РЕГІОНАЛЬНОГО СЕРВІСНОГО ЦЕНТРУ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ С. Островський, старший державний інспектор відділу державного контролю управління Укртрансбезпеки в Черкаській області Ю. Паштепа, начальник відділу житлово-комунального господарства Уманської міської ради В. Харченко.

За результатами засідання конкурсного комітету, вирішено перевірити достовірність інформації, викладеної в документах перевізників-претендентів відповідно до пунктів 14 та 41 Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, (постанова КМУ від 03.12.2008 р. № 1081).