http://www.zoofirma.ru/
http://www.zoofirma.ru/
П'ятниця, 23 лютого 2018 15:58

Освітній процес у закладах загальної середньої освіти міста Умань

Ваша оцінка
(1 Голос)

За інформацією українського Гідрометцентру внаслідок вторгнення холодного арктичного повітря з півночі Європи в Україні очікується значне зниження температури повітря.

Відділ  освіти Уманської міської ради повідомляє, що згідно з Державними санітарними правилами і нормами влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу (ДСанПіН 5.5.2.008-01) при зниженні температури повітря до мінус 20 градусів морозу при швидкості руху повітря більше 5 м/с і при підвищенні вологості вище 80% призупиняється освітній процес для учнів початкових класів та при температурі мінус 24 градусів  - для учнів 5-12 класів.

В залежності від температурного режиму, буде прийнято рішення про роботу закладів загальної середньої освіти. Попередньо планується, що школи  будуть працювати у штатному режимі.

 

Прочитано 1271 раз
http://www.zoofirma.ru/

president  Кабінет Міністрів України Черкаська обласна державна адміністрація AMUFond Min2 dsvv.gov.ua  cnap  soc zahist   urad gar linia energosvit centr zayn admin_poslugy_ck kab elektron service bud just

 

http://www.zoofirma.ru/