Четвер, 15 березня 2018 08:42

Зустріч міського голови з жителями мікрорайону ДОСи та відвідувачами Реабілітаційного комплексу

14 березня в Реабілітаційному комплексі для людей з особливими потребами відбулась зустріч міського голови Олександра Цебрія з жителями мікрорайону ДОСи та відвідувачамикомплексу.

Олександр Володимирович  прозвітував за пророблену роботу міської влади за 2017 рік та розповів уманчанам про пріоритетні напрямки  та плани міської влади на 2018 рік.

В.о. директора КП «Уманський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Юрій Пальчак проінформував жителів міста про особливості медичної реформи та надав відповідні рекомендації.

На завершення очільник міста дав відповіді на запитання, що турбували мешканців мікрорайону.

Yes