http://www.zoofirma.ru/
http://www.zoofirma.ru/
Понеділок, 19 березня 2018 16:19

Уманським рятувальникам передано нове спорядження

Ваша оцінка
(0 голосів)

19 березня в приміщенні Уманського РВ Управління ДСНС України відбулась службова нарада за результатами ліквідації наслідків снігопадів, в якій взяли участь секретар Уманської міської ради Людмила Кирилюк та заступник начальника управління з реагування на надзвичайні ситуації Управління ДСНС України у Черкаській області полковник с.ц.з. Олександр Горобець.

Під час наради особовому складу 14 Державної пожежно-рятувальної частини передано нове спорядження, що було придбано за рахунок коштів міського бюджету. Кожен із рятувальників отримав нову сучасну пожежну каску та панорамну маску, що приєднується до апарата на стиснутому повітрі. Також за рахунок міського бюджету було придбано тепловідбивні костюми в кількості 4 шт. Загалом рятувальники отримали спорядження на суму 248 тис. гривень.

Секретар міської ради Людмила Кирилюк подякувала рятувальникам та зазначила: «Своїм високим професіоналізмом та самовідданою службою ви заслужили визнання і пошану українського народу. З честю стаєте захист життя людей, матеріальних цінностей та навколишнього середовища».

За високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків почесними грамотами та подяками представники Уманського РВ та 14 ДПРЧ були нагороджені грамотами Міністерства внутрішніх справ, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Управління ДСНС України у Черкаській області, Черкаської обласної державної адміністрації та Черкаської обласної ради.

Yes Yes Yes Yes Yes Yes

Прочитано 453 раз
http://www.zoofirma.ru/

president  Кабінет Міністрів України Черкаська обласна державна адміністрація AMUFond Min2 dsvv.gov.ua  cnap  soc zahist   urad gar linia energosvit centr zayn admin_poslugy_ck kab elektron service bud just

 

http://www.zoofirma.ru/