П'ятниця, 23 березня 2018 10:14

Шахова битва поколінь

21 та 22 березня в Умані відбувся турнір «Шахова битва поколінь».

В заході взяли участь команда дітей у складі Бондар Валентини (ЗОШ №4), Ляховського Станіслава (ЗОШ №3), Клименка Богдана (ЗОШ №9), Мельника Іллі (ЗОШ №3), Колісніченка Дмитра (Гуманітарно-педагогічний коледж) та команда ветеранів: Максименко Ігор Вікторович, Коровнік Ігор Володимирович, Сова Сергій Володимирович, Навроцький Ігор Леонідович та Ткаченко Станіслав Станіславович.

Метою заходу було: сприяння розвитку шахів в місті Умані, зокрема серед дітей; обмін досвідом та тренування перед фіналом Чемпіонату Черкаської області з шахів, в якому візьме участь збірна м. Умані.

За підсумками змагань, перемогу здобули:

І місце – Сова Сергій Володимирович (команда ветеранів)

ІІ місце – Клименко Богдан (учень ЗОШ №9)

ІІІ місце – Мельник Ілля (учень ЗОШ №3)

Усі учасники отримали дипломи за участь у турнірі, а переможці були нагороджені грамотами, медалями та кубками відділу з питань фізичної культури і спорту та Уманського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Вітаємо переможців та бажаємо подальших перемог!

Yes Yes