П'ятниця, 23 березня 2018 11:00

Відбулось засідання постійної комісії з питань архітектури, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища

23 березня відбулось засідання постійної комісії з питань архітектури, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовищана якому розглянули та обговорили  проекти рішень: «Про внесення змін до Програми управління комунальним майном територіальної громади міста Умань на 2016 – 2020 роки»,   «Про розгляд звернень з питань надання дозволів на розроблення документації із землеустрою та її затвердження», «Про розгляд звернень з питань надання дозволів на розроблення документації із землеустрою», «Про розгляд звернень  юридичних осіб з питань надання в оренду земельних ділянок», «Про розгляд звернень фізичних та юридичних осіб з питань надання дозволів на розробку документації із землеустрою, надання в оренду та поновлення ( продовження) терміну користування земельними ділянками» та «Про розгляд звернень з питань затвердження матеріалів із землеустрою та  надання у власність земельних ділянок»,  а також перелік звернень громадян, юридичних та фізичних осіб.

В роботі комісії взяли участь  секретар ради Л.М. Кирилюк, начальник відділу з питань комунальної власності та земельних відносин Н.В Коломієць, завідувач сектору з питань комунальної власності та земельних відносин І.І. Гордієнко, головний спеціаліст відділу з питань комунальної власності та земельних відносин О.П. Скакун