П'ятниця, 20 квітня 2018 15:58

В Умані відбувся мітинг роковин загибелі на Сході України Василя Ніженського

20 квітня 2017 р. під час мінометного обстрілу промзони м. Авдіївка старший сержант Василь Ніженський загинув. Світла пам’ять про його мужність, честь, звитягу та непересічні людські якості назавжди залишаться в серцях рідних, земляків, бойових побратимів – усіх, хто знав, поважав та любив  Василя – справжнього патріота та героя України!

Сьогодні відбувся мітинг у військовій частині А-2614 до роковин загибелі у зоні АТО Василя Петровича.

Участь у мітингу взяли рідні та близькі загиблого, побратими, волонтери та громадськість міста.

«Василь став для всіх нас взірцем хоробрості та самовідданості, вірності присязі та військовому обов’язку. Уманчани повинні пам’ятати про той подвиг, що зробила ця молода людина. І від покоління до покоління має передаватися пам'ять про мужнього воїна,  який віддав своє життя заради миру на землі», - сказала заступник міського голови Жанна Лозінська.

Детальніше про Василя Ніженського у телесюжеті: https://www.youtube.com/watch?v=cAR8x4OsR0U