Середа, 02 травня 2018 15:39

В Умані відбувся турнір з футболу присвячений Герою України Андрію Кизилу

27 - 29 квітня в Умані на центральному стадіоні відбувся міжобласний турнір з футболу серед дитячих команд 2009-2010 р.н. «Кубок пам’яті» присвячений Герою України Андрію Кизилу.

Андрій Кизило – уманчанин, капітан, майор (посмертно) заступник командира батальйону 72-ї окремої механізованої бригади, загинув 29 січня 2017 року в м. Авдіївка, Донецької області.

Указом президента України №21/2017 від 1 лютого 2017 року «за виняткову мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі», присвоєно звання «Герой України» (посмертно); Указом №21 від 10 лютого 2017 року нагороджений відзнакою «Народний Герой України» (посмертно); Нагороджений почесною відзнакою «За заслуги перед Черкащиною» (посмертно); Присвоєно звання «Почесний громадянин міста Умані» (посмертно).

Почесні гості турніру: Жанна Лозінська - заступник міського голови, Оксана Кизило – мама Андрія; Микола Кизило – дідусь Андрія, Оксана Слонська – голова громадської організації сімей учасників АТО «Родина Героя», Костянтин Аксамитний - голова громадського об’єднання «Уманська міськрайонна спілка учасників АТО»,  генеральний директор ПрАТ «Уманьферммаш», почесний громадянин міста Умань – Анатолій Ліпкан, директор Уманської дитячо-юнацької спортивної школи, Заслужений працівник фізичної культури та спорту України, почесний громадянин міста Умань – Владислав Грязнов, голова Уманської міської федерації футболу – Олександр Карнаушенко.

За підсумками ігор маємо такі результати:
І місце – «Полісся» Житомир
ІІ місце – «ДЮСШ» Умань
ІІІ місце – «СДЮШОР» Черкаси
ІV місце – «Арсенал» Біла Церква
V місце – «ДЮСК» Умань
VІ місце – «ДЮСШ-ІІ» Умань
Кращими гравцями команд визнано:
Дудін Роман - «Полісся» Житомир
Тащанов Тимур - «ДЮСШ» Умань
Гриб Ярослав - «СДЮШОР» Черкаси
Цесар Євгеній - «Арсенал» Біла Церква
Грушовенко Володимир - «ДЮСК» Умань
Лисак Костянтин - «ДЮСШ-ІІ» Умань
У номінаціях:
Кращий воротар – Макар Довгань
Кращий захисник – Антон Войцеховський
Кращий півзахисник – Єгор Мартиненко
Кращий нападник – Арсеній Діденко
Кращий бомбардир – Денис Сенченков
Кращий гравець турніру – Артем Кисилевич

Вітаємо спортсменів з перемогою та завжди будемо пам’ятати Героя України Андрія Кизила!

Yes