П'ятниця, 04 травня 2018 13:11

Відбулось засідання постійної комісії з питань архітектури, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища

04 травня відбулось засідання постійної комісії з питань архітектури, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища на якому розглянули та обговорили  проекти рішень: «Про затвердження детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Європейською, Великою фонтанною, Громова та провулком Садовим», «Про затвердження детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Котляревського, Батуринською, Шкільною та Визволителів», «Про затвердження детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицею Незалежності та провулком Івангородським», «Про розробку детального плану території промислової забудови, обмеженої вулицею Дерев’янка та Вінницьким шосе», «Про розробку детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Грушевського, Тищика, Європейською та Великою фонтанною», «Про розробку детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицею Криворучка та провулком Вітряним», «Про розробку детального плану території промислової забудови, обмеженої провулком Леваневського та вулицями Вокзальною, Леваневського і Дерев’янка», «Про розробку детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Бетховена, Кумановського Віктора, Лермонтова та Слобідською», «Про розробку детального плану території громадської та житлової забудови, обмеженої вулицями Шлямара Ігоря, Шкільною, Івана Франка, Потоцького та територією Національного дендрологічного парку «Софіївка» НАН України», «Про затвердження детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Шевченка, Крамаренка, Васильківською та Великою фонтанною», «Про затвердження детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Горького, Грушевського провулками Аркаса і Молокова» , а також перелік звернень громадян, юридичних та фізичних осіб.

В роботі комісії взяли участь  секретар ради Л.М. Кирилюк, завідувач сектору з питань комунальної власності та земельних відносин І.І. Гордієнко та головний спеціаліст відділу архітектури, містобудування та кадастру Л.І. Бондаренко.