Вівторок, 08 травня 2018 12:39

Веслувальниця Юлія Юрійчук здобула золоту нагороду на всеукраїнських змаганнях

В м. Дніпро завершився кубок України з веслування на байдарках і каное пам'яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської.

В змаганнях взяли участь 460 спортсменів, 27 команди представляли 22 області України та м. Київ.

Ці змагання були представницькими: 4 заслужені майстри спорту, понад 28 майстрів спорту України міжнародного класу, 157 майстрів спорту України, 195 КМС.

Приємно, що уманчани також гідно виступили на цих престижних змаганнях.

Уманчанка Юлія Юрійчук здобула золоту нагороду у заїзді байдарок-двійок на дистанції 1000 м, чим ще раз підтвердила, що гідна міської стипендії перспективним спортсменам міста яку вона отримує.

Команда Черкаської області до складу якої увійшли 15 уманчан, серед юніорів посіла 7 місце, серед дорослих – 13 місце та загальнокомандне - 9 місце серед 27 команд України.

Такий виступ є безперечним успіхом тренерів Іщенка Володимира, Рожанського Олександра, Грязнова Владислава а все разом - успіх уманської школи веслування.

Вітаємо переможців та їх тренерів!

Yes