П'ятниця, 25 травня 2018 12:38

Відбулось засідання постійної комісії з питань управління комунальною власністю

25 травня відбулось засідання постійної комісії з питань управління комунальною власністюна якому розглянули проекти рішень: «Про утворення комунальної установи «Інклюзивно – ресурсний центр» Уманської міської ради», «Про внесення змін до рішення міської ради від 31.01.2014 року №3.5 -48/6 «Про затвердження міської програми соціальної допомоги «Турбота» на 2014-2020 роки», «Про надання згоди на безоплатне приймання у комунальну власність територіальної громади м Умань багатоквартирного житлового будинку за адресою: вул.. Комарова, 21 А в м. Умань», «Про надання згоди на безоплатне приймання у комунальну власність територіальної громади м Умань багатоквартирного житлового будинку за адресою: вул.. Європейська, 92-В м. Умань», «Про передачу на баланс ОСББ «Старт-Умань -3» житлового будинку за адресою: вул..Тищика, буд. 7 в м.Умань» та  «Про передачу на баланс ОСББ «Сфера-Умань» житлового будинку за адресою: вул..Тищика, буд. 5 в м.Умань», а також розглянули перелік звернень громадян, юридичних та фізичних осіб щодо комунального майна.

В роботі комісії взяли участь  секретар ради Л.М. Кирилюк,  начальник відділу з питань комунальної власності та земельних відносин Н.В. Коломієць та заступник начальника відділу житлово-комунального господарства Загородній В.Б.